ACLEAN švaros pažadas

Moderniausia, individualiai skalbiklių kiekį parenkanti įranga prižiūrima patyrusių ACLEAN specialistų švariai ir patikimai išplauna lovos patalynę ir kitus skalbinius. Skalbimo priemonės be chloro saugo jų ilgaamžiškumą ir atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus. Mes galime idealiai išlyginti net labai plačius skalbinius. Prie taip paklotos lovos net prisiliesti jau yra malonumas…

Ne tik skalbiniai, bet ir viskas aplink

Mūsų skalbimo ir valymo paslaugos yra kompleksiškos: mielai atliksime sausą cheminį drabužių valymą ir lyginimą, išvalysime kilimus, odos ir kailių gaminius, pūkines ar plunksnų pagalves ir antklodes. Pasirūpinsime, kad lovų čiužiniai būtų švarūs, pagalvės – minkštos ir patogios. Mūsų tikslas – kad jūsų svečiai pilnai pajustų jūsų siūlomą svetingumą.

Mes ten, kur reikia, tada, kada reikia

Jei norite tikro lankstumo pradėdami verslą, norite sutaupyti ar tiesiog matote, kad taip patogiau, mes mielai išnuomosime visus reikalingus tekstilės gaminius: staltieses, servetes, patalynę, rankšluosčius, chalatus ir kita. Galėsite pasirinkti spalvas, audinio raštą, norimą kiekį. ACLEAN atveš skalbinius į jūsų nurodytą vietą tiksliai tuo metu, kurį sutarsime.

Visa Pietryčių Lietuva

ACLEAN skalbimo ir valymo centrai veikia Vilniuje ir Druskininkuose, mūsų aptarnavimo tinklas aprėpia visą Pietryčių Lietuvą. Visas paslaugas teikiame klientams Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus, Druskininkų, Birštono, Šalčininkų, Molėtų miestuose bei regionuose.

5 pasitikėjimo metai

Per penkerius nuoseklaus dėmesio klientų poreikiams ir nepriekaištingų paslaugų metus pelnėme patikimai ir kokybiškai darbą atliekančios įmonės reputaciją. ACLEAN siekia greitai ir lanksčiai patenkinti dinamiškos svetingumo ir sveikatingumo rinkos poreikius. Nuolatinių klientų pasitikėjimas – didžiausias mūsų sukauptas turtas.